Příroda a práce s rostlinným materiálem mi vždy byla blízká. Z toho důvodu jsem šla studovat obor floristika i se zaměřením na výstavní tvorbu. Díky střední škole jsem měla možnost se zúčastnit mezinárodní soutěže a odvést si i nějaký ten diplom. Podívat se na různé semináře, ale taky vidět na živo práce předních českých floristů.
Mým cílem je dělat stoprocentně kvalitní práci, vyjít vstříc Vašim požadavkům a vždy se přiučit něco nového.
Svatbám se plně věnuji od roku 2023. Pokud Vás zajímá aktuální tvorba, sledujte sociální sítě.